Facturarea electronică va fi obligatorie în România pentru toate tranzacţiile între firme, din 2024 - Anunțul ministrului Boloș

Facturarea electronică va fi obligatorie în România pentru toate tranzacţiile între firme, din 2024 - Anunțul ministrului Boloș
Scris de Realitatea din Italia Publicat: 28 iul. 2023, 09:44
Facturarea electronică va fi obligatorie în România pentru toate tranzacţiile între firme începând de la 1 ianuarie 2024, potrivit ministrului Marcel Boloș.
Citește și
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
- 08:25Punct de cotitură în Golful Persic! Strâmtoarea Ormuz se redeschide, iar evacuările sunt în desfășurare
- 10:02România așteaptă răspunsuri de la Kiev după drona autodetonată în Portul Constanța: termenul expiră astăzi
- 08:01Val de căldură extremă în Europa: primele victime și incendii devastatoare
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din Italia și pe Google News



























